Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Revúcka Lehota.

PODVODNÍCI OPÄŤ „ÚRADUJÚ“ – UPOZORNENIE PRE SENIOROV

PODVODNÍCI OPÄŤ „ÚRADUJÚ“ – NIEKOĽKO ROVNAKÝCH PRÍPADOV SA ZA KRÁTKY ČAS OBJAVILO V OKRESELUČENEC. O ÚSPORY SA IM PODARILO PRIPRAVIŤ 79-ROČNÚ DÔCHODKYŇU V stredu (1.6.) zazvonil popoludní 79-ročnej dôchodkyni telefón, v ktorom sa ozval mužský hlas.Predstavil sa ako policajt a žene povedal, že jej dcéra na aute zrazila a zranila nejaké dieťa.Žena mu síce odpovedala,… Čítať viac

Meranie zrakovej ostrosti

OZNAM OPTIKA  ANPEK Banská Bystrica dňa 8.6.2022 (v stredu) od 11:00 hod do 11:45 hod. v kancelárii starého obecného úradu ponúka možnosť kompletného vyhotovenia dioptrických okuliarov , prípadne výmeny dioptrických skiel do vlastných rámov, spolu s  bezplatným meraním zrakovej ostrosti. Ak nosíte okuliare , prineste si ich pre porovnanie so sebou.

Okresný snem JDS

    Dňa 22.4.2022 sa konal v Revúcej Okresný snem Jednoty dôchodcov. Delegátmi našej ZO boli M. Mladšia, D. Pavlák a O. Belica,ml., ktorí boli zvolení na hodnotiacej schôdzi ZO.  48 delegátov snemu v tajných voľbách zvolilo za predsedu OO JDS Revúca Ing.Milana Brdárskeho.  M.Mladšia bude aj naďalej členkou Okresnej rady.

Viete, že:

V stredu popoludní 23.03.2022 sa po dlhšej prestávke, ktorú si vynútil Covid 19, zišli seniori ZO JDS našej obce na hodnotiacej schôdzi v sále KD, aby zhodnotili svoju činnosť za obdobie rokov 2018 – 2021. Správu podala predsedníčka ZO p. Mgr. Margita Mladšia. Rokovanie pozdravil poslanec OcZ p. Jaroslav Belica a za okresnú organizáciu JDS… Čítať viac

SAD Lučenec, a.s. – oznam

Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že od 10.03.2022 obnovujeme prevádzku diaľkových pravidelných autobusových spojov číslo 3 a 6 na linke číslo 608503 Tornaľa – Rimavská Sobota- Lučenec – Detva – Zvolen – Banská Bystrica a späť. Bližšie informácie o časových údajoch spojov na www.sadlc.sk, www.ubian.sk a www.cp.sk, alebo na telefónnom čísle 0650 958 958.