Preskočiť na obsah

ŠPORTOVÝ DEŇ 2017

Zverejnené 4.7.2017.

Dňa 1. júla sa v našej obci konal tradičný „Športový deň“. Aj napriek vrtochom počasia, dažďa v dopoludňajších hodinách a popoludňajšej búrke sa občania našej obce, ich príbuzní a priatelia zišli na futbalovom ihrisku, aby si „zmerali“ sily v rôznych pripravených disciplínach pre deti, ženy a mužov. Všetky súťaže prebehli v priateľskej atmosfére a víťazi boli odmenení drobnými cenami. Všetci si pochutili na výbornom guláši, čapovanom pive a kofole. Tí, ktorým ostalo ešte dosť energie sa zabávali do skorých ranných hodín.

Poďakovanie za tento vydarený deň patrí všetkým, ktorí a podieľali na jeho príprave a priebehu, ale hlavne poslancom OcZ, členom kultúrno-športovej komisie, Mgr. Jaroslavovi Kučerákovi s pomocníkmi za navarenie chutného guláša, za sponzorstvo p. Jozefovi Lopušekovi a Milanovi Klimekovi za vytvorenie dobrej nálady.

Napísal, foto: MVDr. Ján Šeševička