Preskočiť na obsah

ŠPORTOVÝ DEŇ 2016

Zverejnené 6.7.2016.

Rok ubehol ako voda a obyvatelia našej obce sa znovu stretli v sobotu 2. júla na už tradičnom „Športovom dni“ našej obce. Súťažilo sa vo všetkých disciplínach uvedených na pozvánke a na žiadosť našich krajších polovičiek bola zaradená aj súťaž v hode váľkom, ktorú sme pre nedostatok a množstvo zlomených váľkov na pozvánkach neuvádzali.

Počasie nám prialo a pred slnečnými lúčmi sme sa mohli ukryť pod novovybudovaným prístreškom. Hlad sme mohli zahnať cez deň chutným gulášom, večer grilovanou klobásou a smäd čapovaným pivom a kofolou. Príjemnú atmosféru v priebehu dňa a do skorých ranných hodín dotváral pán Milan Klimek.

Za vydarený priebeh tohto dňa sa chcem poďakovať všetkým, ktorí sa o to pričinili, hlavne členom športovo-kultúrnej komisie, poslancom obecného zastupiteľstva, sponzorom, ale aj Vám všetkým, ktorí ste sa či už aktívne alebo pasívne zúčastnili, pretože naša snaha by bola bez Vašej prítomnosti zbytočná.

Napísal: MVDr. Ján Šeševička