Preskočiť na obsah

Prichádzajúce Vianoce si v Revúckej Lehote

Zverejnené 13.12.2019.

radostne pripomenuli aj členovia  ZO JDS v stredu 11.12.2019, keď sa stretli, aby pokračovali v radostnej atmosfére, ktorá bola v obci v sobotu, keď sa mnohí občania zišli pri rozsvietení vianočného stromčeka v obci, pookriali na duši pri vystúpení speváckeho zboru Bratskej jednoty baptistov, posedeli pri dobrom občerstvení, ktoré pripravilo obecné zastupiteľstvo.

    V pohode a úsmevom na tvári sa stretlo celkom 46 z 48 členov JDS. Už vtedy prítomní v sále potleskom privítali najstaršiu členku a zároveň najstaršiu obyvateľku obce-pani Zuzanu Machavovú, ktorá sa v nedávnych dňoch dožila 90 rokov. Po prednesení vlastnej básne, Lidkou Gažúrovou prítomných pozdravil MVDr. J.Šeševička, starosta obce a Mgr. M .Mladšia, preds .ZO, ktorá potom zablahoželala aj jubilantom . Bohaté občerstvenie, ktoré pripravili členovia výboru zo štedrosti sponzorov  a pri počúvaní vianočných melódií, posedeli prítomní veru až do tmy, keď potom  každý, s darčekom  a trubičkami od manželov Machavových v ruke, sa vracal  spokojný domov. Vďaka všetkým , ktorí sa o to pričinili.

Pokojné a požehnané Vianoce, bez chýbania POKOJA a LÁSKY prežitý rok 2020 , si priali pri rozchádzaní sa všetci prítomní.

Text :M.Mladšia, Mgr.

Foto: D Pavlák