Preskočiť na obsah

LEHVATSKÍ ŠPORTOVCI ZVÍŤAZILI AJ NAD VYSOKÝMI TEPLOTAMI (horúčavami)LEHVATSKÍ ŠPORTOVCI ZVÍŤAZILI AJ NAD VYSOKÝMI TEPLOTAMI (horúčavami)

Zverejnené 4.7.2015.

 Ani výstrahy pred vysokými horúčavami neodradili obyvateľov našej obce aby sa v sobotu dňa 4.7.2015 zúčastnili na už tradičnom športovom dni.  Ako prvé sa nevedeli dočkať začiatku naše deťúrence, ktorých sa zišlo v hojnom počte a začali tento deň pre nich pripravenými športovými disciplínami. Postupne sa priestory nášho futbalového ihriska zapĺňali aj mládežou a dospelými obyvateľmi.

     Do bohatej ponuky pripravených športových disciplín ako futbal, nohejbal, volejbal, hod guľou, hod váľkom, preťahovanie lanom, kopy na bránku z 11 m bodu a mnoho ďalších sa zapojil skoro každý z prítomných. Súťažilo sa do neskorých večerných hodín. Dôkazom toho, že kondícia našich občanov je vynikajúca bola aj diskotéka do skorých nedeľných ranných hodín.

     Počas dňa si každý účastník mohol pochutiť na výbornom guláši a smäd uhasiť aj dúškom dobrého čapovaného piva a kofoly. Večer bola podávaná chutná klobása robená na grile.

     Za tento vydarený deň by som chcel poďakovať športovo-kultúrnej komisii našej obce za výbornú organizáciu, kuchárom za výborný guláš, p. Klimekovi za výbornú hudobnú produkciu počas celého dňa a noci, osobne by som chcel poďakovať Mgr. Ondrejovi Belicovi za výborné rozhodcovské výkony a všetkým sponzorom za materiálnu pomoc.

     Zostáva len dúfať, že rok ubehne ako voda a my sa znovu v dobrom zdraví a kondícii všetci stretneme na športovom dni 2016.

Napísal: MVDr. Ján Šeševička