Preskočiť na obsah

Vianočné posedenie seniorov

Zverejnené 15.12.2022.

Kategória

   Po krásnych stretnutiach , ktoré boli v Revúckej Lehote v sobotu pri vítaní Mikuláša a následne rozsvietení vianočného stromčeka , sa v utorok 13.12.2022 stretli na svojom tradičnom vianočnom posedení aj členovia ZO JDS v našej obci.

   Na úvod pre nich pripravili detičky z Lehvatky milé prekvapenie, ktorým bolo ich veľmi pekné vystúpenie. Krásne vyzdobený stromček, slávnostne prestreté stoly, vianočné melódie, to všetko prispelo k tomu, aby sa tu každý cítil príjemne a  mohol stráviť v kruhu seniorskej rodiny pár pekných chvíľ a pospomínať.

  Po príhovore M. Mladšej , pozdravili prítomných aj pani starostka, L. Benediktyová a za dobrú spoluprácu poďakoval p. J. Šeševička. Z úprimných sŕdc znela sálou aj spoločne zaspievaná pieseň „Daj Boh šťastia tejto zemi“

Vďaka štedrým sponzorom nechýbalo ani bohaté občerstvenie. Po slnečnom dni, keď sa už zotmelo, odchádzali seniori domov  s balíčkami a trubičkami v rukách, ďakujúc všetkým, ktorí sa pričinili k tomu, že tu vládla LÁSKA, ktorá nech trvá nielen celé Vianoce , ale aj celé nasledujúce dni, mesiace a roky.

Text : M.Mladšia

Foto :  D.Pavlák